Nowe informacje na temat Galerii Legionowo

Galeria Legionowo, która powstanie przy ulicy Polnej, wzbudza liczne kontrowersje. Jak zawsze w przypadku takiej inwestycji okoliczni mieszkańcy zastanawiają się, jak wpłynie ona na ich codzienne życie. W dużym stopniu dotyczy to infrastruktury drogowej. Mieszkańcy mają podstawy do obaw związanych z tym, czy ulice będą przejezdne i utrzymane w dobrym stanie. Już teraz ulica Polna ze względu na przejazd kolejowy jest obciążona dużym ruchem. Władze miasta zapowiadają w dodatku, że nie zostanie ona poszerzona. Może to okazać się poważnym problemem nie tylko dla mieszkańców, ale także właścicieli Galerii Legionowo. Problemy komunikacyjne mogą bowiem zniechęcać potencjalnych klientów. Być może okaże się jednak, że inwestycja obejmie także usprawnienie infrastruktury.

Wiadomo także, kiedy należy się spodziewać otwarcia Galerii Legionowo. Deweloper zapowiada, że będzie to II połowa 2013 roku. Należy jednak zaznaczyć, że dopuszczalny w umowie termin to nawet 2016 rok. Nic obecnie nie wskazuje jednak na to, by budowa miała tak bardzo się przedłużyć.

Znamy także część firm, które będą wynajmować powierzchnię Galerii. Największą z nich będzie hipermarket Tesco. Nie zabraknie również Castoramy, kompleksu kinowego i sklepu z asortymentem RTV/AGD.