W Legionowie powstanie nowa Galeria!

W Legionowie niedaleko Warszawy powstaje interesujący projekt Galerii handlowej. Galeria Legionowo, przy której pracuje między innymi firma DTZ znana z takich projektów jak Millenium Hall, ma być oryginalnym i nowoczesnym obiektem, zachęcającym swoją ofertą jak i elementami wizualnymi. Kompleks handlowo-rozrywkowo-usługowy w Legionowie będzie pełnił nie tylko typową, handlową funkcję, ale przyczyni się także do promowania kultury i rozwijania więzi społecznych. Ma bo być bowiem miejsce spotkań, kojarzące się z komfortem i wypoczynkiem. Inwestorzy zadbają nawet o najmłodszych. Na miejscu znajdziemy więc bezpieczny plac zabaw. Wszystko wskazuje na to, że tak duże starania deweloperów sprawią, że obiekt ten będzie cieszył się popularnością wśród mieszkańców. Będzie to zarazem pierwszy obiekt tego typu na taką skalę w mieście.

Nie można narzekać na lokalizację Galerii Legionowo. Zostanie ona ulokowana niedaleko centrum miasta, bardzo blisko dworca.

Jak często bywa w obiektach takich jak ten, przy Galerii powstanie Duzy parking. Planowany ma pomieścić około tysiąca pojazdów. W całym centrum handlowym swoje usługi oferować będzie około 140 lokali na 43 tys. metrów kwadratowych.